Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Auto zastępcze Kraków

Nie wiesz, ile trzeba czekać na auto zastępcze? Potrzebny Ci samochód zastępczy na już? Czy wiesz, że przysługuje Ci prawo skorzystania z auta zastępczego na koszt sprawcy, jeżeli do kolizji doszło nie z Twojej winy? O szczegóły zapytaj swojego ubezpieczyciela.

Jeżeli masz odpowiednie ubezpieczenie, towarzystwo, w którym z niego korzystasz, całością kosztów wynajmu obarczy sprawcę szkody na okres, gdy nie będziesz mógł użytkować własnego samochodu.

Auto zastępcze z OC sprawcy Kraków

Auto zastępcze z OC sprawcy Kraków

Sprawca kolizji ponosi koszty związane ze skorzystaniem przez Ciebie z takiej usługi jak auta zastępcze. Kraków to miasto, gdzie nasza wypożyczalnia samochodów udostępni Ci pojazd – samochód nim likwidacja szkody dojdzie do skutku. Pojazd, który otrzymasz w ramach usługi z OC, będzie tej samej klasy, co Twój. Skorzystaj z praw przysługujących Ci z odszkodowania, zadzwoń już teraz do swojego ubezpieczyciela w celu ustalenia szczegółów wynajmu pojazdu w ramach OC.

 

Znajdź serwis Compet oferujący auto zastępcze w Krakowie

  • Autoryzowany
  • Compet DYNAMICA
    Jawornik 525, 32-400 Myślenice
  • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
    Mała Góra 55, 30-864 Kraków

Wynajem samochodu zastępczego

Wynajem auta jest bardzo prosty. Wystarczy, że poinformujesz nas np. przez telefon, że musimy dostarczyć Ci auto zastępcze, a my na czas naprawy, gdy nie masz możliwości korzystania z auta, dostarczymy Ci pojazd. Zastanawiasz się, na ile auto zastępcze możesz wynająć? Obawiasz się formalności? Po poinformowaniu ubezpieczyciela, załatwimy je za Ciebie. Najpierw jednak musisz zostawić swoje dane w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Wielu naszych klientów pyta o możliwość skorzystania z usługi wynajmu samochodu. W tym celu należy wejść online w odpowiednią zakładkę strony naszej wypożyczalni. Nasza strona zawiera informacje, jak wynająć samochód i jaki jest nasz adres. W Krakowie znajdziesz kilka naszych punktów. Nasze wypożyczalnie znajdują się także w takich miastach jak Katowice czy Warszawa.

W przypadku uszkodzonego samochodu możesz korzystać z naszych aut. Zwrot następuje, gdy już dojdzie do naprawy uszkodzonego samochodu. Oferujemy szeroki wybór marek. Nasze samochody możesz pozyskać bezgotówkowo.