Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Lakiernictwo samochodowe Kraków

Usługi napraw lakierniczych, które oferuje warsztat samochodowy, obejmują wszystkie typy prac w przedstawionym obszarze – począwszy od kompleksowego przelakierowania samochodu, poprzez drobne korekty powłoki, po naniesienie warstwy specjalnej.

Ostatnia z wymienionych to na przykład farba strukturalna o zagęszczonej konsystencji odpornej na wiele czynników ryzyka atmosferycznego. Zakład blacharsko lakierniczy świadczy również całościowe naprawy powypadkowe zgodnie z najwyższym standardem usług.   

Usługi lakiernicze w Krakowie

Usługi lakiernicze w Krakowie

Oprócz przywołanej aplikacji do aut użytkowych, lakiernictwo samochodowe w Krakowie oferuje pełen zakres struktury nanoszonej na karoserię pojazdu. Klient ma do wyboru wersje: perłowe, metaliczne i matowe w bogatej palecie kolorów. Uzyskując zgodę przyszłego odbiorcy, specjalista przystępuje do dalszych prac. Mogą nimi być wstawki do uszkodzonych lub skorodowanych elementów nadwozia samochodowego.

Pewne niedostatki blacharskie ujawniają się często po oczyszczeniu powierzchniowej powłoki. Dopiero po wykonaniu reperaturek można przejść do czynności, którą jest lakierowanie samochodowe.

Znajdź serwis Compet oferujący lakiernictwo samochodowe w Krakowie

  • Autoryzowany
  • Compet DYNAMICA
    Jawornik 525, 32-400 Myślenice
  • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
    Mała Góra 55, 30-864 Kraków
Naprawa lakieru Kraków

Naprawa lakieru Kraków

Odpowiedź na pytanie, ile trwa lakierowanie samochodu, nie będzie jednoznaczna. Najczęściej specjaliście wystarczy kilka dni do naniesienia nowego lakieru na pojedyncze elementy. W celu pełnej zmiany struktury, konieczne mogą być prace, które wykona zakład blacharski. Ogniska korozji albo uszkodzenia nierzadko ujawniają się po zeszlifowaniu starego podkładu. Lakiernictwo i blacharstwo w Krakowie są dostępne w jednym punkcie serwisowym. Może to przyspieszyć realizację.

Lakiernia samochodowa

Analizując, ile kosztuje lakierowanie samochodu, warto pamiętać, że wpływ na cenę ma zakres założonych prac. Uśredniając, można przyjąć, że drobne poprawki będą oznaczać wydatek kilkuset złotych, zaś większe – nawet kilkunastu tysięcy. Znaczenie ma powierzchnia nadwozia, która jest zdecydowanie mniejsza w autach kompaktowych, niż terenowych. Lakiernia samochodowa zapewnia nowoczesne zaplecze dla działań, których podejmuje się lakiernik.