Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Bezgotówkowa naprawa aut powypadkowych Kraków

Nasze centrum obsługi klienta skupia się na przekazywaniu pełnych informacji, dzięki czemu naprawa samochodów powypadkowych przebiega zgodnie z planem i przyjętym terminem realizacji.
W ramach takich usług możesz otrzymać auto zastępcze
do czasu oddania pojazdu.  

Dane szkody można zgłosić ubezpieczycielowi już po odstawieniu samochodu do naszego warsztatu. W zdalnym formularzu niezbędna jest akceptacja plików cookies witryny. U realizatora napraw oznacza ona zgodę na przetwarzanie państwa danych osobowych. Chodzi też o informacje na temat plików udostępnianych w serwisie online. Najczęściej związanych z rejestracją usługi na stronie.  

Naprawy samochodu w Krakowie

Naprawy samochodu w Krakowie

Oględziny licencjonowanego rzeczoznawcy to szereg działań związanych z oceną konsekwencji wypadku. Oczywiście pod kątem przyszłej naprawy auta. Oferujemy współpracę przy modelach wielu marek, której bazą jest całościowa pomoc serwisu.

W ramach świadczonych usług klienci mogą liczyć na: holowanie, lakiernictwo, blacharstwo, diagnostykę elektroniczną, a także oryginalne części. Nasze naprawy samochodowe w Krakowie mają na celu perfekcyjne odtworzenie uszkodzonych elementów. Warsztat nawiązuje kontakt z przedstawicielem danej marki, by reparację wykonać na niezawodnych podzespołach. 

Znajdź serwis Compet oferujący naprawy powypadkowe w Krakowie

  • Autoryzowany
  • Compet DYNAMICA
    Jawornik 525, 32-400 Myślenice
  • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
    Mała Góra 55, 30-864 Kraków

Czas naprawy samochodu w Krakowie

Wielu użytkowników zastanawia się, ile kosztuje naprawa auta. Samochody powypadkowe znajdują się często we flocie firmy. Ostateczna cena za taki serwis samochodowy może więc obciążać leasingodawcę lub ubezpieczyciela – tak samo jak w przypadku osób indywidualnych. Czasem to kilkaset, a niekiedy kilkanaście tysięcy złotych. Dla kierowców liczy się także informacja, ile trwa naprawa auta. Czas wyciągnięcia wgniotki to zwykle około godziny. Duże prace blacharsko-lakiernicze zajmą kilka tygodni.

Naprawa po kolizjach Kraków

Poważnie uszkodzony samochód przechodzi zwykle naprawę mechaniczną i lakierowanie. Firma może też zlecić poszerzone działania serwisowe w Krakowie, jeśli partner podejmuje ten temat. Usługi powypadkowe niekiedy są połączone z wymianami eksploatacyjnymi.