Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Pomoc drogowa Kraków

Szybka i skuteczna pomoc drogowa na terenie Krakowa! Zapewniamy pomoc w nawet najtrudniejszych sytuacjach.

W celu skorzystania z naszego serwisu przejrzyj wskazane numery na naszej stronie internetowej. Zadzwoń, a nasza pomoc drogowa niebawem będzie już w drodze!

Całodobowa pomoc drogowa w Krakowie

Całodobowa pomoc drogowa w Krakowie

Z usług naszej pomocy drogowej możesz korzystać całodobowo. Potrzebujesz holowania? Nagle zabrakło Ci benzyny? Całodobowa pomoc drogowa zapewni Ci nie tylko dowóz paliwa, ale również transport. Poradzimy sobie również, jeśli w grę wchodzi awaryjne odpalanie samochodu. Oferujemy wsparcie związane z holowaniem, lawetą czy wymianą kół.

Znajdź serwis Compet oferujący pomoc drogową w Krakowie

  • Autoryzowany
  • Compet DYNAMICA
    Jawornik 525, 32-400 Myślenice
  • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
    Mała Góra 55, 30-864 Kraków

Holowanie 24h Kraków

Holowanie pojazdów przez Kraków i okolice wcale nie musi być ani drogie, ani trudne do wykonania. Wystarczy skorzystać z usług odpowiedniej firmy. Zastanawiasz się, jaki jest koszt holowania samochodu? Wszystko zależy od rodzaju i liczby pojazdów, które chcesz holować. Inny koszt dotyczy samochodów osobowych czy dostawczych, inny maszyn, a jeszcze inny obejmuje samochody ciężarowe.

Wszystkim te pojazdy jesteśmy w stanie przewieźć w odpowiednie miejsce. Współpracujemy z punktami w całej Polsce. Posiadamy sprzęt,  który daje możliwość wyciągnięcia Cię z opresji.

Laweta dla samochodu

Laweta dla samochodu

Musisz jak najszybciej przestawić swoje auto? Potrzebna Ci laweta? Skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy w Krakowie i z okolic, którzy podadzą Ci ceny określone na podstawie tego, w jakie miejsce odbywać będzie się transport.

Jesteśmy dla Ciebie, pomożemy każdemu kierowcy. Służymy pomocą szybko i profesjonalnie. W przypadku awarii sięgnij po telefon i poinformuj nas, w którym miejscu, w jakiej miejscowości się znajdujesz. Dzięki temu, że obsłużyliśmy już setki klientów, ściągnięcie lawety dla pojazdu, dostarczenie paliwa czy nawet dokonanie naprawy auta na miejscu, np. wymiany koła, nie jest dla nas wyzwaniem. Mamy doświadczenie w tym obszarze i znajdziemy Cię na trasie. Nie musisz się martwić o to, czy znajdziemy dojazd. Masz problem, nasza firma oferuje jego rozwiązanie.