Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Likwidacja szkód Kraków

Poniosłeś wiele szkód komunikacyjnych związanych z Twoim samochodem? Ich likwidacja może być prostsza, niż myślisz.

 Kraków to miasto, w którym znajdziesz wiele naszych punktów serwisowych, gdzie możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie naprawy samochodu.

Likwidacja szkód Kraków

Likwidacja szkód Kraków

Jeżeli jesteś zapracowany i nie masz czasu na zajmowanie się uszkodzonym samochodem, wystarczy, że wyrazisz zgodę na przejęcie sprawy przez nasz serwis. Likwidacja szkód komunikacyjnych odbywa się po stronie naszego warsztatu, Ty odbierasz pojazd po naprawie, a kwestie finansowe są rozliczane pomiędzy serwisem a Twoim ubezpieczycielem.

Chcąc szybko pozbyć się szkody, skorzystaj z naszej oferty. Pełny opis usługi otrzymasz po uzyskaniu przez nas danych niezbędnych do określenia rozmiaru szkody, jakiej uległ Twój samochód.

Znajdź serwis Compet oferujący likwidację szkód w Krakowie

  • Autoryzowany
  • Compet DYNAMICA
    Jawornik 525, 32-400 Myślenice
  • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
    Mała Góra 55, 30-864 Kraków

Czas naprawy i usunięcia szkody

Zastanawiasz się, ile trwa likwidacja szkody komunikacyjnej? Jeżeli cenisz sobie krótki czas naprawy i chciałbyś, by Twój ubezpieczyciel jak najszybciej wypłacił Ci pieniądze, nasz serwis będzie miejscem, w którym szybko i wygodnie nie tylko pozbędziesz się szkód, ale nie będziesz musiał martwić się o nadmiar formalności dotyczących naprawy.

Zajmij się swoimi sprawami, a kwestię naprawy samochodu zostaw naszemu serwisowi, który działa na terenie całej Polski, w tym w Krakowie i jego okolicach.

Zgłoszenie szkody Kraków

Zgłoszenie szkody Kraków

Likwidacja szkód, którym uległ Twój samochód, np. Skoda, nie polega jedynie na jego fizycznej naprawie i zastosowaniu np. narzędzi do serwisu blacharsko-lakierniczego. Równie istotne jest załatwienie przez klienta wszelkich formalności ze swoim ubezpieczycielem.

Wspieramy klientów w tym procesie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.