Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

BLACHARSTWO SAMOCHODOWE

Zastanawiasz się, na czym polega blacharstwo samochodowe?
Nasz serwis świadczy usługi w tym zakresie.

Jeżeli doszło do uszkodzenia karoserii, a nad Tobą ciąży konieczność naprawy, zapraszamy do naszego serwisu. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, z których pomocą naprawiamy Twój pojazd. Skorzystaj z prawa do ubezpieczenia, zdobądź więcej informacji na ten temat od swojego ubezpieczyciela. Usługi mogą zostać opłacone z jego środków.

Na czym polega blacharstwo samochodowe?

Na czym polega blacharstwo samochodowe?

Tego rodzaju usługi świadczy profesjonalny blacharz samochodowy. Blacharstwo polega tu na realizacji usług na rzecz klientów, którzy doznali uszkodzenia samochodu. Liczy się kunszt i odpowiednie umiejętności techniczne, by z jednej strony nie zniszczyć pojazdu, a z drugiej zrealizować usługi na najwyższym poziomie.

Blacharstwo - usuwanie skutków kolizji samochodowych.

Usługi związane z blacharstwem samochodowym polegają na usuwaniu skutków kolizji samochodowych. Jeżeli do uszkodzenia doszło na skutek wypadku, kwestia pokrycia kosztów.

Znajdź serwis Compet oferujący blacharstwo samochodowe:

 • Autoryzowany
 • Compet JANISZ
  ul. Batalionów Chłopskich 5, 83-000 Pruszcz Gdański
 • Compet AUTO MOTO CENTRUM
  ul. Ostrowska 328, 61-312 Poznań
 • Compet CARLUX
  al. Lotników Polskich 134, 21-040 Świdnik (obok Lublina)
 • Compet GEMBA AUTO
  ul. Sławęcińska 15A, 89-665 Ogorzeliny (koło Chojnic)
 • Compet DYNAMICA
  Jawornik 525, 32-400 Myślenice
 • Compet DYNAMICA WROCŁAW
  ul. Wrocławska 23B, 55-114 Wisznia Mała
 • Compet AUTO-DAR
  ul. Konwaliowa 159, 42-280 Częstochowa
 • Compet CHWALIBÓG MOTORS
  ul. Fabryczna 97, 05-270 Marki (obok Warszawy)
 • Compet MOTOTECHNIKA
  ul. Prosta 4 , 41-909 Bytom
 • Compet PAWLIKIEWICZ I SYNOWIE
  ul. Tadeusza Kościuszki 45A, 72- 010 Police
 • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
  Mała Góra 55, 30-864 Kraków
Usuwanie wgnieceń i rys na karoserii

Usuwanie wgnieceń i rys na karoserii.

Usługi samochodowe związane z usuwaniem wgnieceń i rys na karoserii to dla osób zatrudnionych w naszym serwisie chleb powszedni. Do wykonania usługi nasza firma wykorzystuje profesjonalny sprzęt. Usługi są realizowane w technologii niewymagającej użycia lakieru.

Dzięki temu auto mimo uszkodzeń nie traci na wartości. Jest to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające cieszyć się samochodem nawet po kolizji.

Ile kosztuje naprawa blacharska?

Naprawa blacharska może wiązać się z mniejszymi lub większymi kosztami. Zawsze informujemy klientów o zakresie zniszczenia i uszkodzenia ich pojazdów i na tej podstawie wyceniamy nasze usługi. W celu prowadzenia usługi przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Znajduje się tam lista, gdzie przewidujemy jakie zmiany dokonamy w ramach naprawy. Potrzebujemy jedynie tego, byś wyraził zgodę na zastosowanie przez nas zaproponowanych środków.

Jak długo trzeba czekać na naprawę blacharską?

Na naprawę nie trzeba czekać długo, bo nasz serwis wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Działamy również w różnych punktach, tak więc możemy łatwo obsługiwać różne podmioty – od osób fizycznych aż po duże firmy. Wiemy, że liczy się dla Ciebie czas, dlatego dbamy, by wykonywać nasze usługi szybko. Skorzystaj z usług naszej firmy już teraz. Zobacz, z jakich nowych narzędzi korzystamy na co dzień.