Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

BEZGOTÓWKOWA NAPRAWA AUT POWYPADKOWYCH

Usługi profesjonalnego serwisu samochodowego niekoniecznie muszą uwzględniać tradycyjne płatności gotówkowe.
Istnieje alternatywna forma rozliczenia dla takiej naprawy.

Jedną z nich jest sfinansowanie działań serwisowych z posiadanej polisy ubezpieczeniowej.
Wykupienie OC i AC oznacza również, że powstają koszty podatkowe od tego serwisu.
W rezultacie można je potem odliczyć w rocznym zeznaniu PIT.

Naprawy powypadkowe samochodu

Naprawy powypadkowe są też opłacane z ubezpieczenia OC ewentualnego sprawcy zdarzenia. Pokrycie kosztów takiej szkody będzie zasadne dla polisy o szerszym zakresie asekuracji.

Naprawy powypadkowe samochodu.

Nasza sieć serwisowa realizuje wszystkie typy napraw powypadkowych – począwszy od działań lakierniczych, poprzez mechaniczne, na usterkach elektroniki skończywszy. Wykonujemy usługi na rzecz klientów prywatnych oraz firmowych. Każda naprawa auta przebiega z użyciem oryginalnych części zamiennych.

Naprawy powypadkowe zawsze kończą się kompleksowym przeglądem technicznym pojazdu, potwierdzającym sprawność danego samochodu. Tylko wtedy może być ponownie dopuszczony do ruchu. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości usługi, więc bazujemy na sprawdzonej technologii konkretnego producenta.   

Znajdź serwis Compet oferujący naprawy powypadkowe:

 • Autoryzowany
 • Compet JANISZ
  ul. Batalionów Chłopskich 5, 83-000 Pruszcz Gdański
 • Compet AUTO MOTO CENTRUM
  ul. Ostrowska 328, 61-312 Poznań
 • Compet CARLUX
  al. Lotników Polskich 134, 21-040 Świdnik (obok Lublina)
 • Compet GEMBA AUTO
  ul. Sławęcińska 15A, 89-665 Ogorzeliny (koło Chojnic)
 • Compet DYNAMICA
  Jawornik 525, 32-400 Myślenice
 • Compet DYNAMICA WROCŁAW
  ul. Wrocławska 23B, 55-114 Wisznia Mała
 • Compet AUTO-DAR
  ul. Konwaliowa 159, 42-280 Częstochowa
 • Compet CHWALIBÓG MOTORS
  ul. Fabryczna 97, 05-270 Marki (obok Warszawy)
 • Compet MOTOTECHNIKA
  ul. Prosta 4 , 41-909 Bytom
 • Compet PAWLIKIEWICZ I SYNOWIE
  ul. Tadeusza Kościuszki 45A, 72- 010 Police
 • Compet AUTO ROBOT SYSTEM
  Mała Góra 55, 30-864 Kraków
Jaki jest czas naprawy samochodu?

Jaki jest czas naprawy samochodu?

Zdecydowana większość klientów przed oddaniem pojazdu do warsztatu zastanawia się, ile trwa naprawa auta? Odpowiedź na to pytanie jest uzależniona przede wszystkim od skali oraz charakterystyki uszkodzeń samochodu. Naprawy powypadkowe mogą trwać od kilku godzin do nawet kilkunastu tygodni.

W drugiej z przywołanych okoliczności chodzi o usługi kompleksowej reperacji pojazdu po poważnym zdarzeniu drogowym. Taki samochód zwykle wymaga złożonych i żmudnych napraw elementów konstrukcyjnych. Dopiero później auto jest gotowe do dalszych działań serwisowych.

Naprawa auta po kolizji – jakie usługi mogą być potrzebne?

Naprawa auta po kolizji – jakie usługi mogą być potrzebne?

Jednymi z głównych czynności naprawczych w takim przypadku są usługi blacharsko-lakiernicze. Trzeba bowiem usunąć wszelkie: wgnioty, odpryski czy deformacje poszczególnych części. Kompleksową naprawę w tym zakresie można przeprowadzić w jednym miejscu.

Dostępność całościowych usług naszego warsztatu dotyczy też specjalistycznej diagnostyki komputerowej. Po kolizji pewne awarie mogą być wykryte wyłącznie za pomocą profesjonalnego oprogramowania.

Specyfika realizowanych usług wpływa bezpośrednio na przewidywany czas naprawy. Niezależnie od zakładanego terminu oddania auto będzie przystosowane do celu dalszej eksploatacji. Jesteśmy w stanie fachowo naprawić pojazdy osobowe i dostawcze w Warszawie. Usługi oferujemy także w innych miastach na terenie całego kraju.

Znajdź warsztat do napraw w swoim mieście!

Poważne szkody powypadkowe oznaczają, że auto nie może być dalej użytkowane. W rezultacie kierowcom towarzyszą niepotrzebne nerwy oraz stres. Mogą ich uniknąć poprzez szybki kontakt z przedstawicielem naszego serwisu. Fachowiec zajmie się odholowaniem samochodu do warsztatu, a następnie zespół przystąpi do realizacji usługi w postaci koniecznych napraw.    

Praktycznym rozwiązaniem jest wyszukiwarka punktów serwisowych, w której klienci znajdą kontakt do właściwych specjalistów. Jednocześnie są w stanie poznać treści i cennik usług w danej lokalizacji. Korzyścią jest fakt, iż koszty napraw powypadkowych będą identyczne w każdym warsztacie.   

Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika dla Twojego samochodu.

Pełny zakres usługi naprawczej w naszych salonach serwisowych to przywołane działania: blacharsko-lakiernicze, mechaniczne oraz elektroniczne. Partnerzy nie muszą zatem martwić się koniecznością odstawiania samochodu do innego punktu. Niezależnie od skali czy charakteru prac otrzymają sprawne auto.  

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym z najnowocześniejszym wyposażeniem sprzętowym. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy zrealizują naprawę w pełni profesjonalnie i terminowo.