Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook
Napisz maila:
bok@autodar.compet.pl
Compet AUTO-DAR
Compet AUTO-DAR Skontaktuj się z nami! 34 506 55 00
Adres serwisu
Konwaliowa 159A/161,
42-280 Częstochowa
Zadzwoń lub napisz
Całodobowa obsługa szkód: 
tel.: 34 506 55 00

Kontakt z serwisem:
e-mail: bok@autodar.compet.pl
Godziny otwarcia
Pon.-Pt.: 8:00 - 17:00
Sob.: skontaktuj się z serwisem

Galeria zdjęć

Likwidacja szkód

Mamy świadomość jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz swój czas, a my solidnie zadbamy o Twoje interesy. Gotowy samochód odstawimy wprost pod Twoje drzwi! 

Lakierowanie pojazdów

Rysy? Otarcia? Element czy cała karoseria? Dla nas zakres, a co za tym idzie koszty mają znaczenie! Dla Ciebie również? W serwisach Compet stawiamy na jakość nie zapominając przy tym o trosce o Twój budżet.

Naprawa nadwozi

Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję? Pamiętaj, auto należy właściwie naprawić, zgodnie z technologią producenta. Oddaj swój samochód w ręce fachowców! Dzięki nam będzie znowu bezpieczny i nie zdradzi przeszłości powypadkowej.
CO ROBIMY?

Zakres naszych usług

Zakres usług: 

 • kompleksowa i sprawna likwidację szkód z AC i OC sprawcy,
 • lakierowanie pojazdów,
 • naprawy nadwozi,
 • pomoc drogowa 24/7,
 • pojazd zastępczy na czas naprawy,
 • bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym,

a także: 
 
 • naprawy mechaniczne,
 • przeglądy serwisowe,
 • diagnostyka komputerowa,
 • geometria układu zawieszenia,
 • przeglądy klimatyzacji,
 • serwis D2D.
Compet AUTO-DAR

Poznaj nas bliżej

AUTO-DAR jest firmą rodzinną istniejącą na rynku motoryzacyjnym od 1983 roku. Naszym klientom oferujemy naprawy powypadkowe wszystkich marek pojazdów jak również, pełen zakres usług mechanicznych gwarancyjnych i pogwarancyjnych. 

Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych, wykorzystywaniem najwyższej jakości materiałów i przede wszystkim zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy zatroszczą się o Twój samochód oraz bezproblemowe i uczciwe rozliczenie szkody z ubezpieczycielem. Wysoka jakość naszych usług została nagrodzona tytułem "Rzemieślnika Roku 2006" nadaną przez Częstochowską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie napraw powypadkowych należymy do sieci naprawczych wiodących firm ubezpieczeniowych w Polsce, dla których dokonujemy oględziny i przeprowadzamy likwidację szkód komunikacyjnych. 

Compet AUTO-DAR 

Rok 2018 był przełomowym okresem w działalności naszego serwisu. Otrzymaliśmy certyfikat renomowanej światowej firmy TÜV Rheinland Polska oraz przystąpiliśmy do sieci Compet. Otrzymany certyfikat oraz autoryzacja Compet potwierdzają jakość przeprowadzanych przez nas napraw blacharsko-lakierniczych oraz obsługi Klienta! Powierzając nam samochód masz pewność, że zatroszczymy się o niego oraz uczciwie rozliczymy szkody z ubezpieczycielem.

Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć!  
Co nowego?

Zobacz aktualności

„Warsztat godny zaufania!"
Zdecydowanie możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw powypadkowych, wykorzystywaniem najwyższej jakości materiałów lakierniczych i zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy każdego dnia troszczą się o samochody Klientów oraz bezproblemowe i uczciwe rozliczenie szkody z ubezpieczycielem. W opinii klientów, jesteśmy najlepszym serwisem blacharsko-lakierniczym, z którym mieli do czynienia! 
 
Dariusz Rychter - Właściciel serwisu
Opinie

Co mówią nasi Klienci

Nasze Certyfikaty