Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook
Napisz maila:
bok@amc.compet.pl
Compet AUTO MOTO CENTRUM
Compet Auto Moto Centrum Skontaktuj się z nami! 61 306 76 10
Adres serwisu

Ostrowska 328,
61-312 Poznań

Zadzwoń lub napisz

Całodobowa obsługa szkód: 
tel.: 61 306 76 10

Kontakt z serwisem:
e-mail: bok@amc.compet.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 07:00 – 18:00
Sob.: 08:00 – 14:00

Galeria zdjęć

Likwidacja szkód

Mamy świadomość jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz swój czas, a my solidnie zadbamy o Twoje interesy. Gotowy samochód odstawimy wprost pod Twoje drzwi! 

Lakierowanie pojazdów

Rysy? Otarcia? Element czy cała karoseria? Dla nas zakres, a co za tym idzie koszty mają znaczenie! Dla Ciebie również? W serwisach Compet stawiamy na jakość nie zapominając przy tym o trosce o Twój budżet.

Naprawa nadwozi

Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję? Pamiętaj, auto należy właściwie naprawić, zgodnie z technologią producenta. Oddaj swój samochód w ręce fachowców! Dzięki nam będzie znowu bezpieczny i nie zdradzi przeszłości powypadkowej.

CO ROBIMY?

Zakres naszych usług

Zakres usług: 

 • likwidacja szkód komunikacyjnych;
 • lakierowanie pojazdów;
 • naprawy nadwozi;
 • bezgotówkowe naprawy blacharsko-lakiernicze;
 • samochód zastępczy na czas naprawy pojazdu;
 • pomoc drogowa - assistance 24h;


a także: 
 

 • naprawy mechaniczne;
 • przeglądy serwisowe;
 • diagnostyka komputerowa;
 • geometria układu zawieszenia;
 • przegląd, dezynfekcja i napełnianie układu klimatyzacji;
 • wymiana opon.
Compet AUTO MOTO CENTRUM

Poznaj nas bliżej

Firma AUTO MOTO CENTRUM działa na poznańskim rynku od 2014 roku. Obecnie jest to jeden z wiodących serwisów specjalizujących się w kompleksowych naprawach powypadkowych w Poznaniu. 

Wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe zaplecze techniczne o standardzie ASO, to nasze największe atutu. Dzięki nim stworzyliśmy dla Państwa nowoczesne centrum napraw blacharsko-lakierniczych, w którym doświadczeni specjaliści fachowo podchodzą do każdej naprawy i profesjonalnie przeprowadzą każdy proces likwidacji szkody.  Co miesiąc przez ręce naszej załogi przechodzi około 200 samochodów! Naprawy są prowadzone i koordynowane przez zespół złożony z 25 pracowników hali i Biura Obsługi Klienta, którzy pracują z pasją i prawdziwym zaangażowaniem. 

Od 2021 roku jesteśmy autoryzowanym serwisem napraw powypadkowych samochodów Tesla.

Compet AUTO MOTO CENTRUM

Do sieci Compet dołączyliśmy w styczniu 2017 r. Od tamtej pory przechodzimy regularne audyty, kontrole jakości i badania Tajemniczego Klienta. Autoryzacja Compet to gwarancja najwyższej jakości napraw i obsługi Klienta. 


Od poniedziałku do soboty w naszym Biurze Obsługi Klienta czekają na Ciebie Specjaliści ds. likwidacji szkód, którzy zrobią wszystko, aby w procesie likwidacji szkody zadbać o Twoje interesy i zaopiekują się Twoją sprawą od początku do końca, od momentu zgłoszenia szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego i finalnie rozliczenia szkody. 


Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć! 
 
 

Co nowego?

Zobacz aktualności

Lakierowanie pojazdu Auto Moto Centrum Poznań

„Profesjonalnie, rzetelnie i fachowo" – te słowa nas cechują!” 

Zdecydowanie naszym największym atutem jest mieszanka doświadczenia, połączona z doskonałym zapleczem technicznym. Stworzyliśmy dla Państwa, nowoczesne centrum napraw blacharsko-lakierniczych, w którym doświadczeni specjaliści każdego dnia, profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do wszystkich napraw, i procesu likwidacji szkody.   

Michał Garsztka - Prezes Zarządu
Opinie

Co mówią nasi Klienci

Nasze Certyfikaty