Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Wypadek, stłuczka lub kolizja parkingowa? Zgłoś się do nas!

Udostępnij znajomym

Jeśli Twój samochód wymaga naprawy blacharsko-lakierniczej (ucierpiał w wyniku kolizji, wypadku, przytrafiła Ci się szkoda parkingowa) zadzwoń na numer: 22 506 61 50. To numer bezpłatnej infolinii Compet - ogólnopolskiej sieci certyfikowanych serwisów, których specjalnością jest:  
 

  • blacharstwo samochodowe,

  • lakiernictwo samochodowe,

  • usuwanie wgnieceń,

  • likwidacja szkód z polis OC i AC,

  • powypadkowe naprawy bezgotówkowe.


Na jaką pomoc możesz liczyć, dzwoniąc na bezpłatną całodobową infolinię Compet?

Jesteś ofiarą lub sprawcą kolizji? Nie denerwuj się, zadzwoń do nas, a my zajmiemy się wszystkim.

➡ Po pierwsze na miejscu zdarzenia powiemy Ci dokładnie, co należy robić. W Twoim imieniu zorganizujemy holowanie i przyjęcie w jednym z naszych serwisów blacharsko-lakierniczych (mapa serwisów Compet). Ponadto zapewnimy Ci auto zastępcze, którym będziesz mógł poruszać się przez cały okres naprawy Twojego samochodu.


➡ Nasi specjaliści do spraw likwidacji szkód zajmą się za Ciebie dokumentacją i kontaktem z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Sprawdzimy Twoją polisę i zadbamy o Twoje interesy. W Compet realizujemy bezgotówkowe naprawy powypadkowe ( naprawy z OC i AC) oraz naprawy kosztorysowe. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i znamy procedury ich działania a jako sieć mamy większe możliwości negocjacyjne. 

➡ Jeśli Twój samochód trafił do jednego z naszych partnerów ( serwisy Comet), to możesz być spokojny, pracują u nas najlepsi blacharze i lakiernicy. Autoryzowane serwisy Compet są doskonale wyposażone, regularnie przechodzą zewnętrzne kontrole i audyty. Naprawiamy samochody zgodnie z technologią producenta i  nie ma tu miejsca na kompromis bo usługi blacharsko-lakiernicze to nie tylko nasza praca, ale i pasja.

➡ Po zakończeniu naprawy blacharsko-lakierniczej otrzymasz FV, kosztorys, protokoły pomiarów i testów Twojego naprawionego pojazdu. Dodatkowo zyskasz 2 lata gwarancji na wykonaną u nas naprawę oraz nie utracisz gwarancji producenta.

➡ Na całodobowej bezpłatnej infolinii uzyskasz bieżące informacje na temat etapu naprawy Twojego pojazdu, a po zakończonej naprawie możesz liczyć na usługę „door-to-door”.

Twój pojazd został uszkodzony i wymaga naprawy? Dzwoń - 22 506 61 50!