Aktualności

Całodobowa likwidacja szkód komunikacyjnych

Udostępnij znajomym
Wypadek drogowy lub stłuczka nie należą do zdarzeń, które można przewidzieć, ale można się na nie w pewien sposób przygotować. Jak? Zapisując w swoim telefonie numer na bezpłatną infolinię Compet, działającą 24/7. Pamiętaj, niezależnie od tego, co się wydarzyło, pomożemy Ci o każdej porze dnia i nocy, również w niedziele i święta, kiedy serwisy blacharsko-lakiernicze nie pracują.

Na początek poinstruujemy Cię, jak powinieneś się zachować na miejscu zdarzenia i jakie masz prawa jako poszkodowany lub obowiązki, jako sprawca. Następnie w Twoim imieniu zorganizujemy pojazd zastępczy i holowanie do jednego z naszych serwisów. Nasi specjaliści dopilnują całego procesu naprawy oraz solidnie zadbają o Twoje interesy w rozliczeniu z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Na bieżąco będziesz informowany o statusie naprawy, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej – Compet.

Serwisy z sieci Compet dysponują profesjonalnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Nad ich pracą czuwają specjaliści odpowiedzialni za jakość i technologię naprawy. Wydawany w Twoje ręce samochód przechodzi wewnętrzną kontrolę ostateczną i w każdej chwili może być sprawdzony przez inspektorów z firm zewnętrznych. Dzięki temu masz pewność, że oddany do nas pojazd naprawimy tak, aby był bezpieczny i zgodny z technologią producenta.

Zakres naszych usług:
- likwidacja szkód z OC i AC;
- lakierowanie pojazdów;
- naprawy nadwozi;
- pomoc drogowa 24/7;
- pojazd zastępczy na okres naprawy.

Dzwoń o każdej porze - 22 506 61 50!