Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Blacharstwo samochodowe Wrocław

Doszło do uszkodzenia lakieru Twojego samochodu we Wrocławiu?

Nasz warsztat oferuje również takie usługi jak naprawy blacharskie we Wrocławiu. Blacharz lakiernik, który posiada szerokie doświadczenie w tym obszarze, zajmie się szybkim odtworzeniem stanu auta przed wypadkiem.

Naprawy blacharskie we Wrocławiu

Naprawy blacharskie we Wrocławiu

Blacharstwo samochodowe we Wrocławiu to jedna z wielu usług oferowanych przez nasz warsztat samochodowy. Działamy na czas i w optymalnym zakresie ceny. Nasza blacharka samochodowa jest pozytywnie oceniana przez klientów.

Znajdź serwis Compet oferujący blacharstwo samochodowe we Wrocławiu

  • Autoryzowany
  • Compet DYNAMICA WROCŁAW
    ul. Wrocławska 23B, 55-114 Wisznia Mała
Jak naprawić karoserię? Wrocław

Naprawy blacharskie Wrocław

Ile trwa naprawa auta we Wrocławiu? Jeżeli chodzi o podstawowe usługi, jakie obowiązują w ramach napraw, czyli bezinwazyjne usunięcie wgnieceń, remont dachu czy podłogi, cały proces może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Wszystko zależy oczywiście od stopnia uszkodzenia samochodu.

Usługi blacharskie Wrocław

Ile kosztuje naprawa auta we Wrocławiu? Ostateczny koszt jest ustalany przy okazji oględzin i ocenie uszkodzonych elementów. Zapraszamy już dziś! Jesteśmy nie tylko we Wrocławiu, ale też w innych miastach Polski! Zachowujemy najwyższe standardy jakości usług i dbamy o swoich klientów.