Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Auto zastępcze Bydgoszcz

Zastanawiasz się, ile trzeba czekać na auto zastępcze w Bydgoszczy? Zapytaj o dostępność naszych aut zastępczych w Bydgoszczy.

Co więcej, możesz skorzystać  auta zastępczego w Bydgoszczy na koszt sprawcy, o ile do kolizji doszło nie z Twojej winy. Po więcej informacji zadzwoń do swojego ubezpieczyciela.

Gdy nie będziesz mógł użytkować swojego auta w Bydgoszczy, całością kosztów wynajmu towarzystwo ubezpieczeniowe obarczy sprawcę szkody.

Auto zastępcze z OC sprawcy Bydgoszcz

Auto zastępcze z OC sprawcy Bydgoszcz

Sprawca kolizji musi wiedzieć, że jest odpowiedzialny za koszty związane ze skorzystaniem przez Ciebie z takiej usługi jak auto zastępcze. W Bydgoszczy wypożyczalnia samochodów udostępni Ci pojazd. Będziesz mógł z niego korzystać, nim likwidacja szkody dojdzie do skutku. Pojazd uzyskany w ramach usługi z OC, będzie tej samej klasy, co Twój. Zrealizuj swoje prawo do odszkodowania, zadzwoń do ubezpieczyciela i dowiedz się szerzej o wynajmie w ramach OC.

Znajdź serwis Compet oferujący auto zastępcze w Bydgoszczy

Nie znaleziono serwisów dla wybranych kryteriów.

Wynajem samochodu zastępczego w Bydgoszczy

Poinformuj nas przez telefon, że musimy dostarczyć Ci auto zastępcze w Bydgoszczy, a my na czas naprawy, zapewnimy Ci samochód. Zastanawiasz się, na ile auto zastępcze możesz wynająć? Chcesz ominąć formalności? Po poinformowaniu ubezpieczyciela załatwimy je za Ciebie. Na początku jednak musisz zostawić swoje dane w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy

Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy

Pamiętaj, że w przypadku uszkodzonego samochodu w Bydgoszczy możesz korzystać z naszych aut. Zwrot następuje, dopiero po dokonaniu naprawy uszkodzonego samochodu. Oferujemy szeroki wybór marek. Nasze samochody w Bydgoszczy możesz pozyskać bezgotówkowo.

Wejdź online na właściwą zakładkę na naszej stronie www. Nasza strona zawiera informacje, jak wynająć samochód w Bydgoszczy i jaki jest nasz adres. W Krakowie znajdziesz nasz punkt. Nasze wypożyczalnie odkryjesz także w takich miastach jak Kraków, Katowice czy Warszawa. Wielu naszych klientów już skorzystało z tej opcji.