Napisz maila:
bok@carlux.compet.pl
Compet CARLUX
Compet CARLUX

Skontaktuj się z nami

814 680 500

Adres serwisu

Aleja Lotników Polskich 134,
21-040 Świdnik

Zadzwoń lub napisz

tel.: 814-68-05-00
e-mail: bok@carlux.compet.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 8:00-17:00
Sob.: 8:00-13:00

Likwidacja szkód

Przeprowadzimy za Ciebie wszystkie czynności zmierzające do ustalenia przyczyn oraz odpowiedzialności za szkodę komunikacyjną. Cały proces od zgłoszenia roszczenia, po wypłatę odszkodowania, zostanie przeprowadzony z dbałością głównie o Twoje interesy.

Lakierowanie pojazdów

Lakierowanie pojazdu jest konieczne w przypadku naprawy powypadkowej. Oddaj swój samochód w ręce fachowców, wówczas nawet poważne naprawy będą trwałe a Twój samochód będzie bezpieczny i nie zdradzi przeszłości powypadkowej.

Naprawa nadwozi

Blacharską naprawę nadwozia samochodowego należy wykonać jeśli utraciło ono swoje pierwotne cechy fizyczne. Pamiętaj- auto po stłuczce lub kolizji trzeba właściwie naprawić, zgodnie z zasadami sztuki, normami technicznymi i zaleceniami producentów.
CO ROBIMY?

Zakres naszych usług

  • Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych

  • Naprawy nadwozi

  • Lakierowanie pojazdów

  • Pomoc drogowa

  • Pojazdy zastępcze

  • Pomiar geometrii nadwozia z wydrukiem

  • Wymiana szyb

Compet CARLUX

Poznaj nas bliżej

Nad naszą marką pracujemy już od 1993 roku. Wiele lat praktyki pozwoliło nam na wyspecjalizowanie najlepszych fachowców w dziedzinie kompleksowych napraw powypadkowych, jak i bieżących napraw mechanicznych.

 Jesteśmy firmą ciągle się rozwijającą, inwestujemy w nowe technologie oraz sprzęt, dzięki czemu precyzja wykonywanych przez nas usług jest najwyższa. Stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu w świadczone usługi, wysoko wykwalifikowanej kadrze fachowców, ich zaawansowanej wiedzy technicznej oraz praktycznym umiejętnościom, które przekładają się na dobrze wykonaną pracę, a następnie na satysfakcję Klienta.
Co nowego?

Zobacz aktualności

Nasza firma posiada doświadczenie, szeroką wiedzę i niezbędne zaplecze techniczne

Nasza firma posiada doświadczenie, szeroką wiedzę i niezbędne zaplecze techniczne, dzięki czemu szybko i skutecznie pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z eksploatacją samochodów.

W swojej działalności nastawieni jesteśmy na profesjonalizm i wysoki poziom obsługi poprzez dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy zakładem wyspecjalizowanym w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych samochodów osobowych oraz niewielkich samochodów dostawczych. Kompleksowo zajmujemy się również naprawami mechanicznymi. Naszą ofertę dopełnia wypożyczalnia samochodów oraz pomoc drogowa.
 
Leszek Paździor - Prezes Zarządu

Galeria zdjęć

Nasze certyfikaty