Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook
Napisz maila:
bok@autotront.compet.pl
Compet AUTOTRONT
Compet AUTOTRONT Skontaktuj się z nami! 77 506 56 00
Adres serwisu
Powstańców Śląskich 25,
46-024 Brynica
Zadzwoń lub napisz
Całodobowa obsuuga szkód: 
tel.: 77 506 56 00

Kontakt z serwisem:
e-mail: bok@autotront.compet.pl
Godziny otwarcia
Pon.-Pt.: 8:00 - 17:00
Sob.: skontaktuj się z serwisem

Galeria zdjęć

Likwidacja szkód

Mamy świadomość jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz swój czas, a my solidnie zadbamy o Twoje interesy. Gotowy samochód odstawimy wprost pod Twoje drzwi! 

Lakierowanie pojazdów

Rysy? Otarcia? Element czy cała karoseria? Dla nas zakres, a co za tym idzie koszty mają znaczenie! Dla Ciebie również? W serwisach Compet stawiamy na jakość nie zapominając przy tym o trosce o Twój budżet.

Naprawa nadwozi

Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję? Pamiętaj, auto należy właściwie naprawić, zgodnie z technologią producenta. Oddaj swój samochód w ręce fachowców! Dzięki nam będzie znowu bezpieczny i nie zdradzi przeszłości powypadkowej.
CO ROBIMY?

Zakres naszych usług

Zakres usług: 

 • kompleksowa i sprawna likwidację szkód z AC i OC sprawcy,
 • lakierowanie pojazdów,
 • naprawy nadwozi,
 • pomoc drogowa 24/7,
 • pojazd zastępczy na czas naprawy,
 • bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym,

a także: 
 
 • naprawy mechaniczne,
 • przeglądy serwisowe,
 • diagnostyka komputerowa,
 • geometria układu zawieszenia,
 • serwis D2D,
 • wymiana szyb.
Compet AUTOTRONT

Poznaj nas bliżej

Auto Serwis Tront to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Istniejemy na rynku od 1991r. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w Łubnianach. Na samym początku nasza oferta obejmowała sprowadzanie samochodów z zagranicy oraz naprawy blacharskie. W 1996 roku warsztat przeniósł swoją siedzibę do miejscowości Brynica, jednocześnie powiększając swoją ofertę o lakierowanie samochodów

Przez cały czas pracownicy powiększają swoją wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach, poprawiając jakość usług i zbierając liczne certyfikaty. Auto Serwis Tront przez cały okres swojej działalności stawia przed sobą coraz większe wymagania dotyczące obsługi samochodów i Klienta. 

Compet AUTOTRONT

W 2017 roku, nasz serwis dołączył do pierwszej ogólnopolskiej sieci serwisów blacharsko-lakierniczych Compet. Od tamtej pory przechodzimy regularne audyty, kontrole jakości i badania Tajemniczego Klienta. Potwierdzeniem jakosci naszych usług jest otrzymany certyfikat TÜV Rheinland Polska. Przez cały okres swojej działalnosci kierujemy się przede wszystkim jakością wykonywanych przez nas usług, poprzez stawianie na nowoczesne rozwiązania. Autoryzacja Compet to gwarancja najwyższej jakości napraw i obsługi Klienta!

Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć! 

Co nowego?

Zobacz aktualności

"Doświadczenie i nowoczesna technologia - duet gwarantujący najwyższą jakość!"

Jesteśmy firmą która posiada blisko 30 lat doświadczenia w branży. Przez cały okres swojej działalności, systematycznie aktualizujemy wiedzę, poprzez udział w kursach i szkoleniach. Nie zapominamy również o "uzupełnianiu" naszego serwisu o najnowocześniejszą technologią, tak by jakość naszych usług, była zawsze na najwyższym poziomie! 

Krystian Tront - Właściciel serwisu

Nasze certyfikaty