Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook
Napisz maila:
bok@arkozlak.compet.pl
Compet ARKOZLAK
Compet ARKOZLAK Skontaktuj się z nami! 52 506 56 45
Adres serwisu

ul. Usługowa 7, 
86-065 Lisi Ogon 

Zadzwoń lub napisz

Całodobowa obsługa szkód: 
tel.: 52 506 56 45

Kontakt z serwisem:
tel.: 605 544 663 

e-mail: bok@arkozlak.compet.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 07:00 - 16:00
Sob.: po wcześniejszym uzgodnieniu

Galeria zdjęć

Likwidacja szkód

Mamy świadomość jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody. Dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz swój czas, a my solidnie zadbamy o Twoje interesy. Pomożemy zgłosić szkodę, a po otrzymaniu cesji załatwimy wszystkie formalności.

Lakierowanie pojazdów

Rysy? Otarcia? Element czy cała karoseria? Dla nas zakres, a co za tym idzie koszty mają znaczenie! Dla Ciebie również? W serwisach Compet stawiamy na jakość nie zapominając przy tym o trosce o Twój budżet.

Naprawa nadwozi

Miałeś wypadek, stłuczkę, kolizję? Pamiętaj, auto należy właściwie naprawić, zgodnie z technologią producenta. Oddaj swój samochód w ręce fachowców! Dzięki nam będzie znowu bezpieczny i nie zdradzi przeszłości powypadkowej.

CO ROBIMY?

Zakres naszych usług

Zakres usług: 

  • kompleksowa i sprawna likwidację szkód z AC i OC sprawcy,
  • lakierowanie pojazdów,
  • naprawy nadwozi,
  • pomoc drogowa 24/7,
  • pojazd zastępczy na czas naprawy,
  • bezgotówkowe rozliczenia bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
Compet ARKOZLAK

Poznaj nas bliżej

Firma ARKOZLAK powstała w 1994 roku w powiecie Nakielskim a konkretnie w miejscowości Trzeciewnica. W pierwszym okresie swojej działalności prowadziliśmy wyłącznie lakiernię samochodową oraz wykonywaliśmy usługi holowania

Od 1999 roku przenieśliśmy się do Bydgoszczy rozszerzając zakres prowadzonych usług o blacharstwo pojazdowe oraz wypożyczalnię samochodów. Służymy pomocą w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych, a na ten czas wypożyczamy klientom auto zastępcze z naszej floty. Obecnie świadczymy kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze w nowej lokalizacji - Lisi Ogon (k. Bydgoszczy), ul. Usługowa 7 - przy drodze nr 10. W naszej pracy od zawsze kierujemy się zasadą: „zadowolony klient, czyli obsłuż klienta tak, by polecił cię rodzinie i znajomym”. Liczba klientów zadowolonych z naszych usług nieustannie rośnie!

Compet ARKOZLAK

Do ogólnopolskiej sieci Compet dołączyliśmy w 2017 roku, a pełną autoryzację uzyskaliśmy w marcu 2019 roku. Usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, naprawy nadwozi i lakierowania pojazdów świadczymy na najwyższym poziomie, co jest też centralnie nadzorowane i monitorowane przez sieć Compet. Regularnie przechodzimy audyty, kontrole jakości i badania Tajemniczego Klienta. Autoryzacja Compet to gwarancja najwyższej jakości napraw i obsługi Klienta. 

Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć! 

 

Co nowego?

Zobacz aktualności

„Zadowolony klient, czyli obsłuż klienta tak, by polecił cię rodzinie i znajomym.”

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, wybudowaliśmy nowoczesną halę wraz z biurem obsługi Klienta w nowej lokalizacji - Lisi Ogon. 

W naszej pracy od zawsze kierujemy się zasadą, że najważniejszy jest Klient. Dlaczego? Ponieważ zadowolony Klient, to najlepsza reklama firmy, więc wykonując swoje usługi nigdy nie zapominamy o jakości naprawy!

Artur Kozłowski - Właściciel Serwisu
Opinie

Co mówią o nas Klienci