Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

„Złota Lakiernia 2019” - 3 pierwsze miejsca dla serwisów Compet!

Udostępnij znajomym

Serwisy Compet zwyciężają! Podczas wieczornego bankietu towarzyszącego tegorocznemu XIV Dyskusyjnemu Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych (10-11 grudnia 2019), zostały wręczone nagrody - Złota Lakiernia, dla najlepszych serwisów blacharsko-lakierniczych. Wszystkie miejsca na podium zdobyli nasi Partnerzy:
 

  1. Compet JANISZ z Trójmiasta
  2. Compet CHWALIBÓG MOTORS z Warszawy        
  3. Compet AUTO MOTO CENTRUM z Poznania


 „Złota Lakiernia” to konkurs dla warsztatów blacharsko-lakierniczych, organizowany przez Polską Izbę Motoryzacji i Partnera Merytorycznego, jakim jest BASF Coatings Services z marką Glasurit.

Oceniane były takie pozycje jak: oferta serwisowa warsztatu oraz komunikacja z klientem; CRM -zarządzanie  lakiernią i blacharnią; proces umawiania klientów w warsztacie; personalizowany proces przyjęcia klientów; proces kosztorysowania; opieka nad klientem; organizacja pracy w warsztacie; proces naprawy i kontrola jakości; zakończenie naprawy oraz przygotowanie dokumentacji; proces wydania samochodu po naprawie.; kontakt z klientem po naprawie /wizycie w warsztacie; utrzymywanie relacji z klientem; składowe warsztatu lakierniczego oraz ilość wykonywanych napraw lakierniczych w miesiącu.

Te nagrody to efekt wytężonej pracy całego zespołu Compet i naszych Partnerów, którzy uwierzyli, że można i zgodzili się na pójście drogą Compet - gratulujemy i dziękujemy za zaufanie.