Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Wielki Test Flotowy, 16 maja 2019 r.

Udostępnij znajomym
Wielki Test Flotowy to największa w Polsce plenerowa impreza flotowa gromadząca co roku ponad setkę wyselekcjonowanych fleet managerów, którzy właśnie dzisiaj wcielają się w rolę surowych jurorów. Mając do dyspozycji kilkadziesiąt modeli samochodów oceniają pojazdy pod kątem ich użyteczności w firmowych car parkach. WTF jest również miejscem udanego flotowego networkingu i podstawą do dalszych biznesowych spotkań oraz rozwoju, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

Dzisiaj do godziny 16:00 jesteśmy do dyspozycji na naszym stoisku, gdzie chętnie opowiadamy o tym, jak zoptymalizować procesy, czas i koszty zarządzania swoją flotą w zakresie szkodowości.

W tym roku wydarzenie zostało zorganizowane na terenie toru i giełdy w Słomczynie, gdzie na obszarze ponad 60ha skonstruowane jest ogromne miasteczko Wielkiego Testu Flotowego pozwalające na zapoznanie się z ofertami, produktami i usługami prezentowanymi przez wszystkich Partnerów.

Równolegle trwa głosowanie internetowe w Plebiscycie Fleet Awards Polska’19 organizowanym przez Magazyn Flota, w którym Compet został nominowany w dwóch kategoriach.  W ubiegłym roku odebraliśmy statuetkę za "Najlepszy produkt flotowy dla przedsiębiorców". Tym razem mamy szansę na otrzymać nagrodę w kategoriach: „Bezpieczeństwo” oraz „Obsługa i eksploatacja pojazdów służbowych”. Internetowe głosowanie Fleet Awards Polska 2019 trwa do 28 maja 2019 r.