Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook
Nasz Rząd aktualnie pracuje nad Senackim projektem ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wynikających z czynu niedozwolonego druk nr 3136. Do Sejmu skierowany został projekt ustawy. Nowe przepisy mogą mieć gigantyczny wpływ na rynek obowiązkowych ubezpieczeń pojazdów. Procedowana ustawa uderza nie tylko w kancelarie ale także w NAS, warsztaty oferujące naprawy bezgotówkowe. 

COMPET, stojąc na straży dobrych interesów serwisów blacharsko-lakierniczych oraz w trosce o interesy kierowców podejmuje realne działania, aby nie dopuścić, by ta krzywdząca dla nas wszystkich ustawa weszła w życie. Ponieważ nasze hasło przewodnie brzmi „W grupie siła”, niezależnie od tego, czy współpracujemy, czy też jeszcze nie, zachęcamy do przyłączenia się do protestu. Przygotowaliśmy pismo, które można wydrukować, podpisać i przesłać do Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka (do pobrania TUTAJ) Im więcej takich pism wpłynie, tym większe szanse, że ustawa nie przejdzie.
Jednocześnie i niezależnie prosimy o podpisanie przygotowanej przez nas petycji: http://bit.ly/petycja-compet-stop-zakazowi-cesji-wierzytelnosci . Zawalczmy razem o interesy wszystkich legalnie działających serwisów blacharsko-lakierniczych oraz naszych klientów!