Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Nawiązanie współpracy z firmą NOVOL.

Udostępnij znajomym

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z największym w Polsce producentem rozwiązań dla lakiernictwa — firmą NOVOL, który tym samym dołączył do grona dostawców autoryzowanych Compet.


Firma ta, oferująca jedne z najlepszych lakierów samochodowych marki SPECTRAL, działa na rynku polskim od 1978 roku. Ma w swojej gamie blisko 1300 produktów, gdzie w skali roku produkcja sięga 18.200 ton lakierów, z czego ponad 13.000 ton jest eksportowanych do ponad 50 krajów na całym świecie. Dzięki pracy własnych Laboratoriów Badawczo-Rozwojowych opracowuje najlepsze receptury i ciągle doskonali jakość swoich produktów, co dla nas stanowi ogromną wartość.


Nasze firmy łączy bardzo wiele: nowatorskie podejście rynkowe, polski kapitał, oraz LUDZIE, którzy nie boją się nowych wyzwań! Wierzymy, że współpraca z takimi właśnie Partnerami to najlepsza droga do budowania sieci wysokiej jakości napraw i najlepszej obsługi. Zapowiada się długa i owocna współpraca, zwłaszcza że ekipa NOVOL to naprawdę fantastyczny zespół.