Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Laboratorium Fleet Managera

Udostępnij znajomym
Tegoroczna edycja Laboratorium Fleet Managera niestety już za nami. To jedyne tego rodzaju wydarzenie dla osób zarządzających flotami, które wspólnie z magazynem FLOTA zorganizowaliśmy już po raz 3!

To dwudniowe spotkanie pozwala na zdobycie wiedzy dotyczącej napraw blacharsko-lakierniczych. Uczestnicy szkolenia biorą udział w praktycznych i teoretycznych panelach prowadzonych przez specjalistów w konkretnych dziedzinach.

W tym roku część praktyczna odbyła się w serwisie blacharsko-lakierniczym Compet CHWALIBÓG MOTORS, gdzie uczestnicy poznawali, jak funkcjonuje serwis blacharsko-lakierniczy w codziennym trybie pracy. Mogli przekonać się, jak pracują blacharze i lakiernicy, a nawet przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i pod okiem specjalistów, mogli na jeden dzień wcielić się w pracownika warsztatu. Poznali najnowsze trendy i technologie. Dzień spędzony w serwisie blacharsko-lakierniczym, poznanie od kuchni jak przebiega proces likwidacji szkody i naprawy powypadkowej z pewnością w przyszłości pomoże wybrać odpowiednich kontrahentów w zakresie napraw pojazdów flotowych i pozwoli inaczej spojrzeć na pracę w serwisach.

Część teoretyczna miała miejsce na sali konferencyjnej w pobliskim hotelu, gdzie nasi goście brali udział w panelach wykładowych wypełnionych merytoryczną wiedzą. Uczestnicy szkolenia mieli okazję prześwietlić raporty i przeanalizować miejsca powstawania kosztów serwisowych ucząc się jednocześnie jak natychmiastowo podjąć działania prewencyjne. Oprócz tego poznali tajniki wyliczania składek ubezpieczeniowych i zyskali prawno-administracyjne podstawy do samodzielnego efektywnego koordynowania budżetu serwisowego zarządzanej floty. Dodatkowo nauczyli się analizować, tworzyć i weryfikować kosztorysy napraw blacharsko-lakierniczych.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim Partnerom oraz uczestnikom za udział, ponieważ były to 2 dni pełne wrażeń! Zobacz, jak wyglądało tegoroczne spotkanie i nabierz pewności, że chcesz być z nami w przyszłym roku!