Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Kompleksowe naprawy powypadkowe w autoryzowanym serwisie Compet w Poznaniu

Udostępnij znajomym

Dysponujemy profesjonalnym działem likwidacji szkód oraz zapleczem serwisowym na najwyższym poziomie. Pod względem wykonywanych napraw jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Wielkopolsce, obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i dużych Klientów korporacyjnych. Nasz profesjonalizm doceniają również Dealerzy BMW oraz VW Audi dla których jesteśmy podwykonawcą w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych.

 
 
Zakres usług: 
 
  • Bezgotówkowe rozliczenie szkody,
  • Możliwość zgłoszenia szkody na miejscu w serwisie,
  • Samochód zastępczy na czas naprawy pojazdu,
  • Pomoc drogowa Assistance 24h.
 

Specjalnie dedykowany Specjalista ds. likwidacji szkód w naszym zapewnia Klientowi w naszym serwisie opiekę w całym procesie likwidacji szkody od momentu zgłoszenia przez naprawę aż do momentu jej rozliczenia.

Dysponujemy wielokrotnie audytowanym zapleczem technicznym, które umozliwia nam wykonywanie napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu. W naprawach wykorzystujemy najnowocześniejszy obecnie na rynku system komputerowego pomiaru płyty podwozia oraz nadwozia pojazdu marki Car-o-liner, który umożliwia odtworzenie każdego naprawianego wymiaru karoserii do wartości fabrycznych. Wymieniane elementy poszycia są podobnie jak w fabryce zgrzewane, a miejsca cięć łączone metodą lutospawania dodatkowo co stanowi rzadkość na rynku są cynowane w celu zapewnienia najlepszej jakości i trwałość połączenia.