Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

IX edycja Profesjonalnego Testu Flotowego SKFS z udziałem Compet

Udostępnij znajomym

Profesjonalny Test Flotowy organizowany przez SKFS, to jedno z najważniejszych wydarzeń flotowych tego roku- nie mogło nas nam nie być.

W dniach 5-7 września w Nieporęcie odbyła się kolejna, już IX edycja  Profesjonalnego Testu Flotowego SKFS, ważne wydarzenie zarówno dla kierowców, jak i testowanych pojazdów.

Tegoroczna odsłona była przełomowa dla branży flotowej z kilku powodów. Testowano siedem segmentów pojazdów: B, C,D, Crossover Mały, Crossover Duży, SUV, Auta małe dostawcze oraz Auta średnie dostawcze. Każdy segment miał osobno opracowaną kartę oceny pojazdu i oceniany był na podstawie właściwych dla swojej grupy parametrów. Po raz drugi w historii PTF SKFS wyłaniano również auto flotowe w kategorii „Subiektywny Debiut Roku”. W przypadku tej kategorii zwycięzca wyłaniany jest wyłącznie na podstawie subiektywnej oceny fleet managerów. Głosowanie przy pomocy elektronicznych ankiet odbyło się drugiego dnia testu po pikniku, na którym firmy z branży flotowej i okołoflotowej mogły zaprezentować swoje produkty i usługi.