Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Trwają przygotowania do II edycji projektu Laboratorium Fleet Managera

Udostępnij znajomym

W grudniu zapraszamy Was na specjalistyczne i bardzo warsztatowe spotkanie dedykowane każdemu, kto odpowiada za optymalizację kosztów serwisowych.

To wydarzenie  to jedyne takie spotkanie w Polsce umożliwiające zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych w połączeniu z udziałem w merytorycznych panelach wykładowych pozwalających zdobyć wiedzę w aspekcie polityki serwisowej i ubezpieczeniowej.

To wydarzenie jest tak wyjątkowe, ponieważ:

✔ Nie mówimy ogólnikami. Skupiamy się na wąskim wycinku rzeczywistości flotowej aby dostarczyć Ci kompletu informacji.

✔ Łączymy praktykę (6 godzin wykładów) z praktyką (6 godzin w warsztacie blacharsko-lakierniczym) na poziomie nigdzie indziej nie spotykanym! 

✔ Dajmy Ci możliwość poznania najnowszych trendów w części branży flotowej, która plastycznie pozwala realizować działania optymalizacyjne. Naucz się nich razem z nami!

✔ Dzięki Laboratoriom Fleet Managera poznasz specjalistów i praktyków z branży ubezpieczeń, serwisowania floty, technologów blacharstwa i lakiernictwa oraz ekspertów dzielących się swoimi radami, które łatwo będzie można zaimplementować w swojej firmie.

✔ Wiemy jak ważny jest biznesowy networking. Razem z Tobą w spotkaniu udział weźmie około 50 fleet managerów – poznaj ich, zobacz jakie triki stosują w swoich codziennych działaniach, zyskaj jeszcze lepsze rozeznanie w branży
 


W tym roku spotykamy się w Poznaniu u naszego partnera Compet Auto Moto Centrum przy ul. Ostrowska 328.


Zobacz jak wyglądało ubiegłoroczne spotkanie, nabierz pewności, że chcesz być z nami!

Poznaj tajniki optymalizacji kosztów serwisowych! 

⏰ Nie czekaj, na ostatnią chwilę i dołącz do 2-dniowego spotkania naszpikowanego godzinami praktycznych wykładów i przejściem pełnej ścieżki likwidacji szkody w profesjonalnym serwisie blacharsko-lakierniczym ➡️ www.laboratorium-floty.pl