Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Flotowe Trendy 2019, 10 kwietnia 2019 r.

Udostępnij znajomym

W Warszawie, a konkretnie w Hotelu SANGATE, trwa dzisiaj branżowa konferencja targowo networkingowa z cyklu „FLOTOWE TRENDY”. Organizatorem wydarzenia jest magazyn EuroFlota.

Sieć serwisów COMPET jest partnerem tego wydarzenia.

Na konferencji poruszone zostaną tematy związane z tym, co nowego we flotowych dziedzinach. Organizatorzy, jak co roku, starają się przy tej okazji stworzyć uczestnikom przestrzeń, w której będą mogli podzielić się doświadczeniem i wiedzą. Jednym z najważniejszych elementów spotkania są bez wątpienia wystąpienia ekspertów, którzy poruszają tematy związane z flotową przyszłością, najważniejszymi branżowymi trendami, a także opowiadają o innowacyjnych flotowych rozwiązaniach i kierunku rozwoju flotowych produktów i usług.

Jednym z prelegentów w tej edycji jest nasza Pani dyrektor – Małgorzata Mulak. Podczas wystąpienia mówić będzie o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie kompleksowej likwidacji szkód a w szczególności w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych.

Na naszym, często odwiedzanym stoisku, rozmawiamy o możliwościach, jakie daje współpraca z siecią Compet. Tematem rozmów jest także nasz innowacyjny system on-line, na którym pracują nasze serwisy, i który na co dzień wspiera w pracy flotowca, brokera oraz operatora.

Z wielką dumą dzielimy się informacją o ogromnym wyróżnieniu, jakie otrzymał Compet przy okazji tego wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji „FLOTOWE TRENDY” odebraliśmy statuetkę „Flotowy Lider Innowacyjności 2019”.