Znajdź serwis
Bezpłatna infolinia
22 506 61 50
Facebook

Compet GEMBA AUTO - poznaj nas bliżej!

Udostępnij znajomym
Firma GEMBA AUTO powstała w 2007 roku. Na początku naszej działalności w lakierni pracowały tylko 3 osoby, włącznie z Michałem Gembą – właścicielem serwisu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych dla firm i osób prywatnych.

W 2014 roku przenieśliśmy serwis do nowego obiektu. Posiadamy tam profesjonalną ramę naprawczą wraz z systemem pomiarowym, bezpyłową kabinę lakierniczą, biura, zaplecze sanitarne i socjalne oraz 10 – stanowisk do naprawy pojazdów. Łączna powierzchnia naszego kompleksu w Ogorzelinach wynosi ponad 500 m2! Stale inwestujemy i wykorzystujemy nowoczesne technologie, tak by stawić czoło nawet najbardziej skomplikowanym usterkom.

Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość wykonywanych usług. Regularnie uczestniczymy w branżowych szkoleniach i kursach, gdzie podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności. Wierzymy, że wykwalifikowana kadra pracownicza to klucz do sukcesu firmy i zadowolenia ze strony Klienta. Nad całym zespołem czuwa właściciel, którego doświadczenie i długoletnia praktyka zawodowa oraz menadżerska jest gwarantem zachowania wysokich standardów w firmie.

Współpracujemy z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku, dzięki czemu możemy bezgotówkowo zlikwidować każdą szkodę, a na czas naprawy udostępniamy naszym Klientom pojazd zastępczy. Posiadamy w swojej flocie samochody z każdego segmentu.

Przełomowy dla naszego rozwoju okazał się 2018 rok - dołączyliśmy do pierwszej w Polsce sieci certyfikowanych serwisów blacharsko-lakierniczych – Compet. Od tego momentu nasze usługi możemy świadczyć nie tylko lokalnie, ale także globalnie.

Dołączenie do sieci Compet wiąże się również z regularnym poddawaniem się audytom, kontrolom jakości oraz badaniu Tajemnicza Klienta. Wszystko po to, by móc świadczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie!

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Firma Compet GEMBA AUTO przeszła proces kategoryzacji. Pomorska Izba Małych i Średnich przedsiębiorstw nadała naszemu warsztatowi I kategorię. Dodatkowo nasz serwis otrzymał certyfikaty m.in. TÜV Rheinland Polska, Dekra. Autoryzacja Compet to gwarancja najwyższej jakości napraw i Obsługi Klienta!

Zdajemy sobie sprawę, jak czasochłonna może okazać się likwidacja szkody, dlatego załatwiamy za naszych Klientów wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem szkody do ubezpieczyciela, a naprawiony samochód w umówionym terminie odstawiamy wprost pod ich drzwi. Naprawy rozliczamy bezgotówkowo, czyli ze środków OC sprawcy.

Staramy się nie zawieść Państwa oczekiwań, tak abyście zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów.
 
Cokolwiek się zdarzy, możesz na nas liczyć 24/7!