Compet
RAZEM ZDZIAŁAMY WIĘCEJ!

NIEZALEŻNA MARKA STWORZONA PRZEZ PROFESJONALISTÓW

Tworząc Compet odpowiadamy na potrzeby rynkowe szerokiego grona odbiorców, zarówno flot, leasingów, CFMów, ubezpieczycieli jak i klientów indywidualnych dając im do dyspozycji sieć serwisów blacharsko – lakierniczych spełniającą jednolite i najwyższe standardy. W przeciągu najbliższych 5 lat chcemy aby nasza sieć liczyła około 70 serwisów na terenie całej Polski.

The Best Servis Advisor
in the World in Seat

Tarragona

2008

PROTECTOR

Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy

2011

PROTECTOR

Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy

2012

PROTECTOR

Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy

2014

OSIĄGNIĘCIA

COMPET TO MARKA TWORZONA
NA FALI SUKCESÓW

Doskonała znajomość polskiego i zagranicznego rynku pozwoliła nam stać się liderem w branży motoryzacyjnej.

NASZA KADRA

LUDZIE COMPETU TO PASJONACI
Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM

Możesz nam zaufać.

Małgorzata Mulak

dyrektor zarządzający

Absolwentka Podyplomowego Studium dla Menadżerów Motoryzacji SGH, związana z branżą motoryzacyjną od 14 lat. Doświadczona w zarządzaniu strukturami handlowymi oraz w prowadzeniu ogólnopolskich projektów serwisowych menadżer (współudział w budowaniu marki DynaFleet, ostatnie lata zarządzała w Ford Polska serwisowym programem Business Service Club).

Compet
Mariusz Szałajski

dyrektor techniczny, współwłaściciel

Absolwent Politechniki Krakowskiej, związany z branżą motoryzacyjną od 17 lat (kierownik ASO, dyrektor zarządzający utytułowanej blacharni-lakierni Dynamica, współwłaściciel i prezes zarządu DynaFleet, laureat międzynarodowego konkursu Top Service People Seat w kategorii doradca serwisowy)

Compet
Wojciech Stachnowicz

dyrektor ds. jakości

Absolwent WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Menadżer, ekspert i audytor z ponad 14 letnim stażem pracy w branży motoryzacyjnej. Doświadczony w zarządzaniu i prowadzeniu różnych projektów jakościowych i optymalizacyjnych, pełnomocnik i audytor różnych systemów zarządzania jakością, państwowy audytor wewnętrzny sektora finansów publicznych RP.

Compet
Paweł Rewers

kierownik ds. rozwoju projektu

Absolwent wydziału Mechanicznego Politechniki Szczecińskiej. Związany z branżą motoryzacyjną od 12 lat, specjalista likwidacji szkód komunikacyjnych, współtworzył sieć serwisową DynaFleet, od 5 lat koordynator działu technicznego DynaFleet i specjalista ds. rozwoju sieci serwisowej (współudział w budowaniu marki DynaFleet).

Compet